هیتر برقی تکفاز صنعتی

هیتر برقی فن دار صنعتی

هیتر برقی تک فاز تکنو دیزاین مناسب برای فضای آپارتمان، تجاری / صنعتی، مانند ساختمان‌های مسکونی، کارگاه، رستوران، باشگاه ورزشى، بانک، مدرسه، مساجد و ... است. ظرفیت حرارتی این هیتر برقی 4000 کیلوکالری بر ساعت بوده که مناسب فضایی معادل 100 تا 300 متر مکعب است. این بدان معنی است که در صورت استفاده از این دستگاه در سالنی با ارتفاع سقف 3 متر می‌توان تا حدود  100 متر مربع را گرم نمود.

این بخاری برقی تکنو دیزاین دارای سه المنت حرارتی با راندمان بالا بوده که می‌توانید به راحتی دمای محیط را با ترموستات تا 40 درجه سانتی‌گراد تنظیم کنید.

این هبتر برقی مجهز به فن قوی فلزی دور بالا بوده که محیط‌های بزرگ را به صورت ایمن به راحتی گرم می‌کند. این بخاری با استفاده از فن جهت پرتاب باد گرم، محیط را سریع‌تر گرم می‌نماید و قابلیت استفاده در فضاهای بزرگ‌تر را نیز دارد. 

این هیتر برقی فن دار مجهز به دو ولوم کنترلی روی پنل جلویی بوده که جهت تنظیم فن از کم تا زیاد و روشن و خاموش کردن دستگاه و انتخاب سطح توان و عملکرد فن شامل وضعیت‌های 1500 وات ، 3000 وات ، 4500 وات  و کارکرد فن به تنهایی کارکرد دارد. مجهز بودن بخاری به ترموستات به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید دمای محیط را به میزان مورد نیاز تثبیت و کنترل نمایید. 

نکات ایمنی هنگام نصب بخاری برقی فن‌دار


در صورت خریداری این هیتر با خدمات پس از فروش جهت نصب هماهنگ کنید در غیر اینصورت شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال خرابی و ... دستگاه متقبل نخواهد شد.

برای نصب این هیتر این نکته را در نظر بگیرید که به هیچ عنوان این هیتر در طول مسیر در مجاورت با مواد قابل اشتعال زا قرار ندهید زیرا می‌تواند باعث ایجاد خطر آتش سوزی گردد.

تمامی هیترهای صنعتی در صورت نصب توسط سرویس کار مجاز دارای یکسال گارانتی است. 

برای قیمت هیتر و بخاری برقی تماس حاصل فرمایید 

33984018 

 

هیتر برقی صنعتی - هیتر برقی حرارتی - بخاری برقی فن دار - بخاری برقی صنعتی - یونیت هیتر - قیمت هیتر برقی سه فاز - فروش هیتر برقی - خرید هیتر برقی فن دار - خرید بخاری برقی فن دار - قیمت یونیت هیتر - هیتر برقی گلخانه ای - هیتر برقی برای سالن های بزرگ - هیتر حرارتی فن دار - دستگاه هیتر برقی - هیتر برقی فن دار قیمت - هیتر برقی تکفاز - بخار برقی تکفاز - بخاری برقی 3 فاز - هیتر برقی کم مصرف - بخاری برقی فن دار کم مصرف - بهترین بخاری برقی - بهترین هیتر برقی فن دار