المنت آبگرمکن برقی

المنت آبگرمکن برقی

هیتر های برقی آبگرمکنی از نوع المنت های فلنجی هستند، این المنت های بیشتر در مخزن های آبگرمکن مورد استفاده قرار میگیرند ، این المنت ها داری ترموستات آنالوگ میباشند ، که به طور معمول بین 30 تا 90 درجه سانتیگراد را میتوانند تنظیم نمایید ، و دکمه ریست که روی ترموستات قرار دارد برای وصل کردن المنت بعد از قطع شدن خودکار المنت می باشد

element heating water

همچنین این المنت ها در گرم کردن آب رادیاتور و شوفاژ و انواع مخزن و تانکر مورد استفاده قرار می گیرد که با توان مصرفی استاندارد 2000W و 2500W و 3000W با ولتاژ 220 ولت تولید میباشد.

 روکش این المنت ها از آلیاژ مسی و  استیل 304  در بازار موجود میباشد . قطر فلنج آن 1 1/4 اینچ و طول آن 30 سانتیمتر است . همچنین این کارگاه با کادر مجرب توان ساخت المنت با روکش های دیگر و سفارشی را دارد .

شرکت های سازنده این المنت ها :

آریستون ایتالیایی - چینیلعران و اتحاد 

فیلم آموزشی نحوه ساخت المنت آبگرمکن

 

Element Samovar

فروش المنت سماور
المنت سماور برقی و پلان ساخته شده از روکش استیل و سیم کروم - نیکل برای گرم کردن آب سماورهای برقی و کتری برقی مورد استفاده قرار میگیرد. انتخاب ترموستات مناسب نقش مهمی در طول عمر و کارکرد المنت را دارد .

این المنت ها دارای اشکال و توان های مختلفی می باشند که این کارگاه میتواند بطور سفارشی برای مشتری ساخته و تولید کند ، برای خرید اینترنتی و همچنین استعلام قیمت المنت تماس حاصل فرمایید .

 Element Samovar1