بنر استخری کوچک

المنت استخر - گرمکن برقی استخر

این کارگاه برای نیاز مشتریان نوعی از این المنت را طراحی کرده است، برای گرم کردن آب استخر ویلا و منزل مسکونی و سایر محیط های مشابه. این المنت ها از نظر هزینه خرید و نگهداری مناسب تر نسبت به پکیج های برقی و گازی و مرغوب به صرفه تر هستند، نصب و راه اندازی بسیار ساده ای دارند و قابل حمل هستند، هیچگونه خطر برق گرفتگی برای انسان ندارند و ایمنی لازم برای شنا کردن همزمان را دارد، منتهی برای اطمینان بیشتر کافی است همراه یک عدد کلید فیوز مینیاتوری استفاده شود زیرا با کوچک ترین اتصال برق از مدار خارج شده و المنت خاموش میگردد.

بنر ترموکوپل حرارتی

(Thermocouple) ترموکوپل

 از دو سیم غیر هم‌جنس است که از یک طرف به‌ هم جوش می خورند. برای ایجاد اهم باید محل وصل شدن دو فلز را گرم کرد. بعد از گرم شدن سر ترموکوپل جریان الکتریکی تولید می‌شود. جریان الکتریکی که به این صورت ایجاد می‌شود بسیار کم می باشد. به این صورت زمانی که به سر اتصال این دو فلز حرارت داده می شود، اختلاف پتانسیلی در دو سر این سیم ها ایجاد می شود که این اختلاف پتانسیل تابع میزان دمایی است ایجاد شده  و بنابراین با بررسی میزان ولتاژ خروجی می‌توان درجه دمای اعمال شده به ترموکوپل را از طریق نمایشگر دما تشخیص داد.

ترموکوپل کلگی دار

ترموکوپل کلگی دار و غلاف دار 

این ترموکوپل ها از نوع سنسور های حرارتی هستند که نوعی غلاف برای حفاظت بیشتر از سنسور مورد استفاده قرار می گیرند و انواع مختلفی از نوع جنس غلاف و رزوه دارن و در دما های مختلف و شرایط مختلف قابل تغیر می باشند 

چند نمونه از این ترموکوپل های 

ترموکوپل هدمونت سرامیکی : این ترموکوپل ها برای دمای تا 1400 درجه سانتیگراد استفاده میشود

ترموکوپل هدمونت سیلیکون کارباید : این ترموکوپل ها تا دمای 1800 درجه سانتیگراد مورد استفاده قرار میگیرند 

ترموکوپل هدمونت استیل  (304-316-316ال -321-410-420-430

بنر بخاری برقی تکفاز

المنت سرامیکی استخری

المنت فلنج دار