بنر استخری کوچک

المنت استخر - گرمکن برقی استخر

این کارگاه برای نیاز مشتریان نوعی از این المنت را طراحی کرده است، برای گرم کردن آب استخر ویلا و منزل مسکونی و سایر محیط های مشابه. این المنت ها از نظر هزینه خرید و نگهداری مناسب تر نسبت به پکیج های برقی و گازی و مرغوب به صرفه تر هستند، نصب و راه اندازی بسیار ساده ای دارند و قابل حمل هستند، هیچگونه خطر برق گرفتگی برای انسان ندارند و ایمنی لازم برای شنا کردن همزمان را دارد، منتهی برای اطمینان بیشتر کافی است همراه یک عدد کلید فیوز مینیاتوری استفاده شود زیرا با کوچک ترین اتصال برق از مدار خارج شده و المنت خاموش میگردد.

بنر ترموکوپل حرارتی

(Thermocouple) ترموکوپل

 از دو سیم غیر هم‌جنس است که از یک طرف به‌ هم جوش می خورند. برای ایجاد اهم باید محل وصل شدن دو فلز را گرم کرد. بعد از گرم شدن سر ترموکوپل جریان الکتریکی تولید می‌شود. جریان الکتریکی که به این صورت ایجاد می‌شود بسیار کم می باشد. به این صورت زمانی که به سر اتصال این دو فلز حرارت داده می شود، اختلاف پتانسیلی در دو سر این سیم ها ایجاد می شود که این اختلاف پتانسیل تابع میزان دمایی است ایجاد شده  و بنابراین با بررسی میزان ولتاژ خروجی می‌توان درجه دمای اعمال شده به ترموکوپل را از طریق نمایشگر دما تشخیص داد.

المنت تانکری
المنت تانکری

المنت مخصوص تانکری

المنت برای تانکر

در فصل زمستان آب در مخازن تانکر ها به سرعت یخ میزند یا به صورتی است که نمی شود استفاده کرد 

ما برای گرم کردن آب تانکر های شما المنت هایی طراحی و ساخته ایم که به سرعت آب را به دمای دلخواه رسانده ، 

فلنج برنجی المنت صنعتی

این المنت ها از جنس استیل زنگ نزن و فلنج آن از نوع برنج فورچ شده (می توان بنا به درخواست مشتری از فلنج استیل هم استفاده کرد ) 

توان مصرفی این المنت ها بین 2 تا 800 کیلو وات می باشد ، این توان به حجم تانکر و زمان بندی گرم کردن آن بستگی دارد .

ابعاد و اندازه های آن هم قابل سفارشی بوده و بنا به درخواست قابل تغییر می باشد .

لطفا برای امر مشاوره رایگان و سفارش با ما در تماس باشید . 

 

بنر بخاری برقی تکفاز

المنت سرامیکی استخری

المنت فلنج دار